Ханданович: Нямахме късмет пред гола

Стражът на Интер Самир Ханданович е на мнение, че тимът му е загубил незаслужено от Торино.

"Нерадзурите” допуснаха поражение в гостуването си на “Олимпико Гранде Торино” с 1:0 и се свлякоха не пета позиция във временното класиране на Серия “А”.

"И да бяхме играли още 90 минути, топката пак нямаше да влезе. Съжалявам, но когато не вкарваш, след това губиш. Срещу Торино се получи същата ситуация като с Милан в дербито. Трябваше да имаме 6 точки повече, но вместо това спечелихме само 1. Липсваше ни агресията пред противниковата врата, но все пак се представихме добре. Резултатът е лош, но играта ни бе добра. През първото полувреме имахме 4 възможности за гол. Ако бяхме отбелязали, всичко щеше да е по-различно. За всеки един отбор срещите до края на сезона са трудни. Битката продължава до самия край. Всички знаят, че в Италия няма лесни мачове. Трябва да продължим да играем така и точки ще дойдат сами", коментира Ханданович.