Почетино: Направихме твърде големи грешки

Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино бе съкрушен от загубата с 1:2 от Ювентус. Това поражение изхвърли "Шпорите" от Шампионската лига на фаза 1/8-финал. Според него, отборът му е направил твърде големи грешки в мача, което са се оказали фатални.
"
За по-малко от три минути допуснахме два гола - две големи грешки - това е причината да отпаднем. И в двата мача заслужавахме повече. Горд съм. Играхме фантастичен футбол и до първия гол доминирахме. Разбира се, че сме разочаровани, но това е част от растежа. Продължаваме напред, но няма как да не сме разочаровани. Създадохме много положения и е ясно, че заслужавахме нещо повече. Във футбола обаче заслугите нямат значение, важното е да бележиш голове и да не допускаш такива. Съперникъ стигна до нашата врата два пъти - не много - но те имаха класата да се възползват от нашите грешки и да отбележат. Изправихме се срещу огромен съперник и ни бе трудно. Представянето ни е позитивно за бъдещето. Нуждаем се от подобни мачове и от този опит, за да продължим да се изграждаме и да се научим как да се борим на подобно ниво", заяви Почетино.