Краев влезе при успех на Мидтиланд

Отборът на Мидтиланд постигна победа с 2:1 в гостуването си на Силкеборг от 24-ия кръг на датската Суперлига. "Вълците" бързо се съвзеха от поражението в дербито с Брьондби (0:1) и се завърнаха на победния път. Българинът Божидар Краев влезе в игра в 77-ата минута на мястото на Дюлунд.

Мидтиланд взе комфортна преднина още през първото полувреме. В 24-ата минута Хансен откри резултата, а в 35-ата Дюлунд удвои.

В началото на второто полувреме в 52-ата минута Родич върна интригата в двубоя, вкарвайки за 1:2, но домакините не успяха да направят нищо повече.

Така Мидтиланд остава на 2-ото място в класирането с равни точки с водача Брьондби - по 56. Силкеборг пък се намира на 10-ата позиция с 27 точки в актива си.