Автогол провали тима на Алекс Колев и Крачунов

Нелеп автогол лиши Сандеция (Нови Сонч) поне от точка при гостуването на Термалика в двубой от 24-ия кръг на полското първенство, загубен с 0:1. Мачът беше дерби на дъното, а след него отборът на Александър Колев и Пламен Крачунов, които и днес бяха титуляри, се смъкна на предпоследното място. След Сандеция е само Погон на Спас Делев.

В грешник за новака в Екстракласата се превърна Адриан Баста. Той влезе кзто резерва през второто полувреме, а в 80-ата минута прати топката в собствената си врата. Малко по-късно Колев можеше да изравни, но стреля неточно с глава.

Преди днешния мач Термалика имаше само 21 точки, но вече изпревари Сандеция, който остана на 15-ата позиция с 22.