Имобиле: Показахме зрялост срещу Верона

Чиро Имобиле остана много доволен от така важната победа на Лацио над тима на Верона късно снощи с 2:0. Италианският нападател отбеляза и двете попадения в рамките на 5 минути, с което помогна на „орлите“ да изместят четвъртия Интер във временното класиране.

Битката за последната позиция, даваща право на участие в Шампионската лига, ще бъде доста ожесточена, а за момента тя се води между Рома, Лацио и Интер.

"Щастлив съм. Не бях отбелязвал попадение от близо 44 дни, а сега вкарах два гола. Пропуснах няколко положения, които по принцип бих реализирал, ако имах повече увереност в себе си. Останах спокоен, благодарение на моите съотборници.

Преминахме през труден период. Радостен съм, че успяхме да спечелим трите точки. Когато загубиш четири мача последователно, всичко става по-трудно. Работим със сърце и това се вижда на терена. Случва се на всеки да попадне в негативна серия. Можеш да излезеш от нея с колективни действия. Отборът показа зрялост срещу Верона", завърши Имобиле пред Mediaset Premium.