Вижте един от пропуските на годината! (видео)

Уникален пропуск направи аржентинският нападател на гръцкия клуб АЕК Серхио Араухо в мача на тима си с Астерас Триполис от 21-ия кръг на гръцкото първенство. Домакините от АЕК все пак спечелиха с 1:0 след гол на Лазарос Христодулопулос в 61-ата минута от дузпа, но попадение трябваше да има още в 13-ата минута. Тогава Серхио Араухо успя по някакъв невероятен начин да уцели напречната греда от голлинията и помогна на гостите да запазят мрежата си “суха” в тази ситуация.

АЕК е втори в класирането, на 2 точки зад лидера ПАОК. Астерас Триполис е седми в подреждането.