100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Монако бележи с лекота и без Фалкао (видео)

25-ият кръг в Лига 1 затвърди отличната форма на Монако. Отборът на Леонардо Жардим разгроми с 4:0 като гост Анже и поне временно измести Олимпик Марсилия от второто място. Силен мач направи Стеван Йоветич, който замести по най-добрия начин контузения Радамел Фалкао. Черногорецът вкара два от головете, а освен него се разписа и Андреа Раджи. Людовик Ботел пък си заби автогол.

В 10-ата минута Адама Кулибали центрира и вратарят на Анже Ботел сам прати топката зад голлинията. В 30-ата Йоветич майсторски копна кълбото над стража на домакините и значително улесни задачата на Монако.

Той се разписа още веднъж в 66-ата минута след пас на Тома Льомар, а в 71-ата Юри Тилеманс намери на далечната греда Раджи и италианецът оформи крайния резултат.