Бивш играч на Лудогорец спаси Аталанта с първия си гол в Серия "А" (видео)

Отборите на Кротоне и Аталанта завършиха при резултат 1:1 в мача помежду си от 24-ия кръг на италианското първенство. Българският нападател Александър Тонев не бе в групата на Кротоне за мача.

Двата тима си размениха по един гол в заключителните минути. Първо домакините от Кротоне излязоха напред в резултата в 80-ата минута с гол на Роландо Мандрагора, който се възползва от неубедителна намеса на стража на тима от Бергамо Етрит Бериша и от съвсем близко разстояние изпрати топката в мрежата.

Две минути преди края обаче бившият защитник на Лудогорец Хосе Луис Паломино изравни и донесе точката на Аталанта с първия си гол в Серия “А”. Аржентинският централен бранител направи добавка почти на голлинията и спаси тима си от поражение. През първото полувреме героят на Аталанта получи жълт картон.

Аталанта заема осмо място в класирането с 37 точки, а Кротоне се намира на 17-а позиция с 21 точки, след като днес записа трето поредно равенство 1:1.