Очаквайте: На живо от "Герена" с последни новини за Левски

Казанлък с първа победа след пълен обрат над Славия

Волейболният отбор на Казанлък Волей записа първа победа в НВЛ-жени, след като надправи пълен обрат и надделя като гост Славия с 3:2 (19:25, 17:25, 25:22, 25:20, 15:10) в среща от 11-ия кръг.

Така "розите" вземат реванш от "белите", след като в 4-ия кръг те спечелиха с 3:0 гейма. Казанлък е на седмо място с 2 точки след 1 победа и 8 загуби, докато Славия е 6-и със 7 точки след 2 победи и 7 загуби. В следващия кръг "белите" гостуват на Берое (Стара загора), а Казанлък приемат Левски.

Момичетата на Иван Димитров доминираха изцяло през първите два гейма, но след това състезателките на Деян Боюклиев сътвориха обрат и вкараха мача в тайбрек. Там "розите" бяха доста категорични и спечелиха убедително с 15:10, а с това и мача с 3:2.