Николай Костов разкрива стратегията на Левски за успех в дербито

Айнтрахт се хвърли за второто място, но си тръгна с тройка (видео)

Айнтрахт (Франкфурт) пропусна шанса да излезе на второ място в Бундеслигата, след като записа поражение с 0:3 при визитата си на Аугсбург в среща от 21-ия кръг.

“Орлите” бяха далеч от добрите си изяви и се провалиха в защита, където е силата им този сезон. Отборът на Нико Ковач удари две греди чрез Лука Йович, но това не трябва да заблуждава, защото Аугсбург пропусна куп положения и трябваше да се наложи с още по-изразителен резултат.

Коо Жа-Чеол вкара първия гол след 20 минути игра, а от сходна ситуация Михаел Грегорич удвои в 76-ата. Минута преди края Марко Рихтер заби първото си попадение в елита, което се оказа трето в мача.

След този провал Айнтрахт остава шести, а Аугсбург е седми само на 2 точки.