Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Ярмоленко пропуска няколко седмици

Нападателят на украинския национален отбор и Борусия (Дортмунд) Андрий Ярмоленко ще пропусне заради травма няколко седзмици, съобщава прескслужбата на клуба. Нападателят е получил контузия на сухожилието на крака, но не се уточнява колко точно ще бъде срокът на лечение и рехабилитация.

През този сезон Ярмоленко е играл в 16 мача от първенството на Германия, като е вкарал три гола и има две асистенции в актива си. Също така украинският здравеняк взе участие в мача с Фрайбург, който завърши 2:2. бившият нападател на Динамо (Киев) се появи на терена в 67-ата минута и замени Кристиан Пулишич.