Китайците пуснали 5 гола за 25 минути срещу ЦСКА-София заради решение на Капело (видео)

Днес ЦСКА-София победи с 8:0 водения от Фабио Капело тим на Дзянсу Сунинг. Оказа се, че в основата на разгрома е не само добрата игра на българския тим и слабата на китайците, но и постъпка на италианския специалист. При 3:0 за червените от игра е бил изгонен състезател на Дзянсу. Капело обаче отказал да вкара нов играч на негово място, отборът му продължил с 10 човека и до края пусна нови 5 гола. За това призна отбелязалият хеттрик Кирил Десподов.

“Сами си направихме мача лесен. През първото полувреме отбелязахме три гола. Второто вече им изгониха човек, те не поискаха да пуснат нов, продължиха с 10 човека и мачът стана по-лесен за нас.

От моя страна имаше изненада. Не знам дали Фабио Капело някога е губил с такъв резултат. Радостно е за нас, че имаше настроение в играта”, каза Десподов, който похвали новото попълнение Роланд Алберг.

“Като цяло Роланд е много добър футболист, има я тази техника да ти я “набута” между защитниците. Пък и може да реализира. Мисля, че ще се сработим с него.

Чувствам се добре. Не мога да кажа, че съм в топ форма. Надявам се до началото на сезона да вляза в топ форма и да направя силен сезон”, каза Десподов през официалния сайт на клуба.

снимки: cska.bg