Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Марсилия помете Рен като гост

Отборът на Олимпик Марсилия победи с 3:0 като гост Рен в среща от 20-ия кръг на Лига 1. В 27-ата минута Флориан Товен пропусна дузпа и това даде надежда на домакините, че ще спрат именитият си съперник. В 35-ата минута обаче Олимпик поведе в резултата чрез Валер Жермен, който се възползва от подаване на Товен. В заключителните секунди на първата част Морган Сансон покачи на 2:0. Крайният резултат пък бе оформен от Товен в 82-ата минута на срещата. С този успех Олимпик Марсилия събра 41 точки и се изравни с Монако и Олимпик Лион. Рен от своя страна остава девети с 25 пункта.