Стандард обърна Краснодар и завърза групата

Отборът на Стандард (Лиеж) удари Краснодар с 2:1 в среща от група J в Лига Европа. В края на първото полувреме падна попадение на бразилския нападател Ари в мрежата на Гилермо Очоа - 1:0 за гостите от Русия. Веднага след почивката обаче Рено Емонд изравни, а в последната минута от редовното време националът на Кипър Константинос Лаифис се превърна герой за домакините - 2:1 за Стандард.

С получения резултат и победата с 6:0 на Севиля над Акхисарспор, дошла по същото време в Испания, нещата в групата са на кантар. Първите три тима в подреждането са с по шест точки, което носи много въпросителни около това каре във втория по сила европейски клубен турнир.

Стандард - Краснодар 2:1