Митов: Днес бе моментът да победим

Треньорът на Септември Николай Митов бе силно разочарован след 7-ата поредна загуба на неговия тим в Първа професионална лига. Днес софиянци паднаха с 1:2 от Витоша (Бистрица), макар първи да откриха резултата. Той смята, че това е бил моментът тимът му да запише победа, но червеният картон е повлиял на развитието на двубоя.

“Изиграхме добро първо полувреме, доминирахме, но след червения картон мача стана друг. През първата част правехме всичко, каквото трябва. Можеше да вкараме втори гол, но след картона всичко се промени. Няма да коментирам дузпата, но това бе доста ключов момент. При 1:0 имахме ситуация на Гади и можеше да решим всичко. Ако бе отбелязал, срещата щеше да се развие по друг начин. Но и това го има във футбола. Като вкара 3 гола се радваме, като изпусне… Не е приятно да губиш. Днес бе моментът да победим и с една победа щеше да се върне увереността ни. Във всеки мач трябва да играем за победа, за да излезем от тази криза. Както казах, тя е тежка, но не непреодолима. Трябва да запишем 2-3 победи и всичко ще се оправи”, смята Митов.