Героят за Витоша: Този мач беше от задължителните

Героят за Витоша (Бистрица) в днешния двубой Ивайло Лазаров коментира днешния успех на тима си с 2:1 над Септември (София). Футболистът на “тигрите” реализира победния гол в 89-ата минута след страхотно изпълнение на фаул.

68 Витоша (Бистрица) - Септември (София)

“Беше изключително важно да вкарам, защото преди това направих два фрапантни пропуска. Реших да се нагърбя в решаващата ситуация и имах късмет. Един такъв гол ти дава увереност. Искам да благодаря на моите съотборници. Треньорът си свърши работата на почивката. Каза ни, че трябва да излезем на терена и да покажем дух. Имаше малко напрежение. Този мач беше от задължителните, защото не бяхме печелили от доста време. Помислих си, че не е писано да вземем този мач. Изтървахме и дузпа, но се радвам, че спечелихме. Имаше умора след мача за Купата. Днес показахме страхотна воля и победихме заслужено. ЦСКА са най-добрият отбор в България.