Гледайте битката Бразилия - Канада ТУК!

Тази вечер предстои изключителната битка в Група В на Световното първенство по волейбол за мъже между олимпийския шампион Бразилия и Канада. Срещата е от 20,30 часа в зала "Арена Монбат" в Русе и ще бъде давана пряко по БНТ 2 и онлайн по Sportal.bg и Sportal TV.

След като загубиха малко неочаквано от Холандия с 1:3 преди два дни, "Селесао" са на неизгодното 4-о място и ще направят всичко възможно да победят "кленовите листа" и да увеличат шансовете си за по-добро класиране. От друга страна Канада е непобедена до момента, но и с мач по-малко, като един евентуален успех срещу олимпийските шампиони, ще увеличи значително възможността да спечели първото място в групата.

Изходът от срещата е важен и за останалите два отбора, които вече си осигуриха продължаване във втората фаза на шампионата, - Холандия и Франция.