Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Повдигнаха първото обвинение към Лампард във функцията му на мениджър

Футболната асоциация на Англия повдигна официално обвинение към мениджъра на Дарби Каунти Франк Лампард. Бившият играч на Челси бе изгонен в 77-ата минута на двубоя с Родъръм, който "овните" загубиха с 0:1 и прекъснаха серията си от три поредни победи. Преди това, в 58-ата минута, и Том Лоурънс от състава на Дарби получи червен картon. Пет минути след това Родъръм поведе след гол от дузпа на Райън Манинг.

Лампард е напуснал техническата зона, за да протестира срещу тези решения. Именно заради това са и обвиненията в непристойно поведение, повдигнати му от Футболната асоциация.

Младият мениджър трябва да даде своето обяснение до края на работния ден в четвъртък.