Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Краев и компания не се добраха до групите (видео)

Отборът на Божидар Краев Мидтиланд не успя да стигне до груповата фаза на Лига Европа, след като загуби с 0:2 като домакин от Малмьо в мача реванш от плейофите на турнира. В първата среща скандинавците завършиха 2:2, но днес тимът от Южна Швеция бе по-ефективен и стигна до успеха. Българинът остана на скамейката и не се появи в игра.

Маркус Антонсон откри в 33-ата минута, след като се оказа най-съобразителен и довкара във вратата една топка от малкото наказателно поле, а десетина минути преди края ветеранът Маркус Русенбери подпечата победата с далечен удар.

Мидтиланд - Малмьо 0:2
0:1 Антонсон (33)
0:2 Росенбери (78)