АЕК (Ларнака) помете Тренчин

Отборът на АЕК (Ларнака) ще участва в групите на Лига Европа, след като стигна до категорична победа с 3:0 над словашкия Тренчин в мача реванш от плейофите на надпреварата. Първата среща завърши 1:1 и така с общ резултат 4:1 влизат в основната фаза на турнира.

Кипърците започнаха отлично мача и още в първата минута откриха резултата чрез Апостолов Яноу. В 36-ата Акоран Барера удовои, а в средата на втората част Яноу отбеляза втория си гол в мача, с което донесе спокойствието на съотборниците, с което и крайния резултат в мача. Отличен мач за домакините направи македонецът Иван Тричковски, който даде асистенциите и за трите попадения.

АЕК Ларнака - Тренчин 3:0