Фенове на Сантос прекратиха мача с Индепендиенте

Феновете на бразилския Сантос предизвикаха безредици по време на мача срещу Индепендиенте за Копа Либертадорес. Запалянковците започнаха да хвърлят факли по скамейката на Индепендиенте и опитаха да нахлуят на терена, което принуди реферът да прекрати мача-реванш от осминафиналите малко преди края при резултат 0:0.

Часове преди реванша КОНМЕБОЛ присъди служебна победа 3:0 за Индепендиенте от първия мач заради нередовен играч на Сантос, което означава, че аржентинският тим се класира за четвъртфиналите на турнира. Инцидентите започнаха осем минути преди края, когато феновете нахлуха на терена и се наложи полицията да използва гумени куршуми, за да се справи със ситуацията.