Кошмар за Ница

Отборът на Ница загуби тежко с 0:4 като домакин от Дижон в мач от третия кръг на Лига 1. Играчите на Патрик Виейра атакуваха през по-голямата част от мача, но гостите проведоха мълниеносни контраатаки и стигнаха до изразителния успех през вторто полувреме. Найеф Агер откри в 67-ата минута, а в последните десет минути паднаха още три попадения. Усама Хадади удвои, а на два пъти Жюл Кейта довърши “орлетата”.

В класирането Дижон продължава да изненадва всички от началото на сезона и е с пълен актив от девет точки. Ница от своя страна е само с една до момента и Патрик Виейра изпитва сериозни трудности в началото на кариерата си в Лига 1 като треньор.