Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Костов: Феновете са страхотни, важното е да сме първи в края на сезона

Нападателят на Левски Станислав Костов, който отбеляза второто попадение при победата с 2:0 над Етър, беше щастлив от успеха във Велико Търново. Голмайсторът има четири попадения през този сезон, а отборът му е на първо място в класирането.

"Етър също играят футбол, вкараха ни гол, заиграха по-добре през второто полувреме. Най-важното е, че успяхме да удържим и да вземем важни три точки. Етър имат добри футболисти, които ни направиха мача доста труден през втората част. Победите и първото място дават самочувствие, но мислим мач за мач, за да печелим колкото се може повече точки, за да успеем да задържим тази позиция в края на шампионата. Това е най-важното.

Гледаме само нас си, а не конкуренцията, ако ние бием всеки мач, няма да имаме проблеми.  Не съм очаквал такъв добър старт на сезона за мен, но съм щастлив, че имам вече четири гола. Благодаря на Господ, който е с мен и ми дава сила да вкарвам голове, тъй като това ми е работата. Засега се справям, радвам се, за което.

100 Етър - Левски

Аз като излязох на загрявката настръхнах, като благодаря на феновете, те се страхотни. Бяхме домакини, като те ни помогнаха да спечелим този мач. Треньорът ми каза да бъда внимателен, за да не изкарам втори жълт картон през второто полувреме", сподели Костов.