Мидтиланд без Краев с победа като гост в Европа

Шампионът на Дания Мидтиланд направи важна стъпка към класиране за плейофа в Лига Европа. Тази вечер "Вълците" спечелиха с 2:0 в гостуването си на Дъ Ню Сейнтс в Уелс. Българинът Божидар Краев обаче не бе включен в групата за двубоя.

И двата гола в мача бяха дело на нападателя Пол Онуачу. Нигериецът първо откри резултата в 9-ата минута, а след това се разписа още веднъж в 27-ата минута, правейки преднината на своя тим доста солидна за мач в евротурнирите.

Така Мидтиланд е с единия крак в плейофа на Лига Европа. Сега за датчаните остава единствено да довършат започнатото в реванша на свой терен на 16 август.