Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Фенове на Реал с послание към Жозе Моуриньо

Жозе Моуриньо не се радва на най-добрия си сезон и често фенове и анализатори на Острова подхващат темата за неговото уволнение. В събота "червените дяволи" записаха пореден разочароващ резултат, след като завършиха 0:0 с Кристъл Палас на "Олд Трафорд". Така отборът изостава вече на 14 точки от лидера Манчестър Сити след 13 изиграни кръга.

Малко преди този двубой друг гранд в Европа - Реал Мадрид, също записа пореден срамен резултат от началото на сезона. "Белите" загубиха с 0:3 в гостуването си на Ейбар. На трибуните на "Ипуруа" част от гостуващата агитка отправи своето послание към бившия наставник на Реал Жозе Моуриньо, молейки Специалния да се върне скоро на "Сантиаго Бернабеу".

След уволнението на Юлен Лопетеги на горещия пост бе назначен Сантиаго Солари, който стартира с четири поредни победи, но в първия си мач като постоянен наставник трябваше да преглътне тежкото поражение от Ейбар.

Преди време бившият президент на Реал Рамон Калдерон изрази предположението, че рано или късно Флорентино Перес ще върне Моуриньо на "Бернабеу". Явно част от феновете на отбора искат това да се случи възможно най-скоро.