Късен обрат зарадва Краснодар (видео)

Отборът на Краснодар постигна домакински успех с 2:1 срещу Стандарт Лиеж в двубой от група J на Лига Европа. Головете за победителите отбелязаха Магомед-Шапи Сюлейманов (79’) и Вандерсон (82’), а по-рано Меди Карсела-Гонсалес (19’) беше открил за гостите.

Домакините започнаха по-добре мача, но играчите на Стандарт бяха тези, които празнуваха първи. В 19-ата минута Карсела-Гонсалес от воле даде преднина на белгийците. Руският отбор обаче само в рамките на четири минути успя да обърне мача в своя полза. В 79-ата Сюлейманов изравни след пас на Вандерсон, който в 82-ата донесе победата за своя тим с гол, дошъл след двойно подаване между него и Ари.

С трите точки днес Краснодар събира 9, като има еднакъв актив с първия в групата Севиля. Лиеж е трети с 6 пункта, а последният Акхисарспор няма нито една точка.