Тотнъм излезе четвърти в Премиър лийг

Отборът на Тотнъм се завърна на победния път, след като надви с 3:2 Уулвърхамптънв двубой от 11-ия кръг на Премиър лийг. В миналия кръг "шпорите" загубиха от шампиона Манчестър Сити с 0:1 на странния терен на "Уембли", но тази вечер показаха защо са един от лидерите в шампионата поне в първия един час игра.
Лондончани откриха чрез Ерик Ламела в 27-ата минута, а до края на полувремето успяха да удвоят преднината си чрез Лукас Моура, който се разписа с глава.
Лидерът на Тотнъм Хари Кейн отбеляза дежурния си гол в 61-ата минута за 3:0. Вратарят на "вълците" отрази първия удар на Кейн, но при добавката нападателят на Тотвъм не сбърка.
След това настъпиха минутите за домакините, които се вдигнаха на щурм. В 68-ата минута реферът отсъди дузпа за нарушение на Фойт срещу Раул Хименес,  реализирана от Рубен Невес. Десет минути преди края на редовното време домакините получиха за втори път право да изпълнят дузпа, като отново нарушението беше на Фойт. Този път зад топката застана Раул Хименес, който също успя да преодолее Уго Лорис. До края вдъхновените домакини търсеха изравнителен гол, но не го постигнаха. Така Тотнъм спечели ценни три точки в битката за челните места в класирането, като вече е четвърти с 24. След третата поредна загуба в шампионата Уулвърхамптън вече е 11-и с 15.