Сане изведе Сити до обрат (видео)

С два гола на Льорой Сане Манчестър Сити стигна до обрат срещу Хофенхайм и победа с 2:1 в последния си мач от груповата фаза на Шампионската лига. “Гражданите” завършиха на първо място в група “F” и очакват съперника си на осминафиналите.

Тимът на Гуардиола имаше предимство през голяма част от срещата и създаде доста положения. Домакините обаче започнаха да доминират, след като Хофенхайм поведе в 16-ата минута. Тогава Крамарич откри резултата от дузпа, отсъдена за нарушение на Лапорт. Габриел Жезус и Николас Отменди удариха греда след удари с глава, а изстрел на Джон Стоунс бе спасен от Бауман.

Сане изравни от пряк свободен удар в самия край на първото полувреме. Германецът изведе Сити напред след час игра, като завърши отлична контраатака и отбеляза осмия си гол от началото на сезона.

МАНЧЕСТЪР СИТИ - ХОФЕНХАЙМ 2:1