Дани Ингс донесе точка на Саутхамптън (видео)

Дани Ингс отбеляза 12-ия си гол във Висшата лига от началото на сезона. Нападателят се възползва от грешка на Мартин Кели и по този начин донесе точка на Саутхамптън в домакинството на Кристъл Палас, като срещата завърши 1:1.

Джеймс Томкинс откри резултата в полза на гостите в началото на второто полувреме. Палас вкара и още едно попадение, което бе отменено след разглеждане на ситуацията с ВАР. Преди почивката Макс Майер си мислеше, че  е отбелязал първия гол в мача, но голът не бе признат заради много тънка засада на Вилфрид Заха, който му подаде.

Саутхамптън натисна в края и можеше да стигне до победата. Удар на Уорд-Праус от фаул обаче бе отразен от вратаря на гостите.

"Светците" са на четири точки над зоната на изпадащите, а Кристъл Палас заема девето място в класирането.

САУТХАМПТЪН - КРИСТЪЛ ПАЛАС 1:1