Ференцварош с грешка срещу Камен Хаджиев преди решителния мач с Лудогорец

Отборът на Ференцварош изпусна аванс от 2:0 при домакинството си на Академия Пушкаш в мач от 15-ия кръг на унгарското първенство. Играчите на Серхий Ребров допуснаха грешна стъпка в шампионата само четири дни преди решителния мач от Лига Европа срещу Лудогорец в Разград. За гостите цял мач игра защитника Камен Хаджиев. Олександър Зубков нанизва два гола за Фради преди почивката, но с попадения на Езекиел Хенти и Томас Мейснер гостите стигнаха до точката.

Въпреки грешната стъпка на “Групама Арена” Ференцварош остава лидер в класирането с актив от 33 точки и мач по-малко от втория МОЛ Фехервар на Георги Миланов, който е с 29. Тимът на Хаджиев пък е четвърти с 25.

ФЕРЕНЦВАРОШ - АКАДЕМИЯ ПУШКАШ 2:2

1:0 Зубков (7)

2:0 Зубков (40)

2:1 Хенти (52)

2:2 Мейснер (77)