Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Лесна победа за Университатя, Антони Иванов с жълт картон

Българският халф Антони Иванов влезе като резерва и получи жълт картон при убедитената победа на Университатя (Крайова) над Херманщат с 3:0. "Студентите" нямаха никакви проблеми и зарадваха феновете си с успех, който изкачи тима на второ място в класирането.

Никушор Банку откри резултата в 39-ата минута, а през второто полувреме се разписаха Александру Чикалдау и Усман Виейра, който беше точен от дузпа. Иванов се появи на терена в 70-ата минута вместо Кристиан Барбут.

Университатя събра 31 точки - с три по-малко от шампиона и водач в класирането ЧФР Клуж. Първата четворка допълват Астра (Гюргево) и Виторул (Констанца). ФКСБ на Божидар Чорбаджийски дели петото място с Газ Метан.