Фиорентина стигна до точка срещу Парма, Жервиньо отново бележи

В отсъствието на наказания Франк Рибери Фиорентина стигна до точка в домакинството си на Парма, като срещата завърши 1:1.

Жервиньо изигра поредния си силен мач, като създаде много проблеми на защитата на съперника. Именно той откри резултата малко преди почивката. “Виолетовите” стигнаха до първото си реално положения малко по-късно, но Боатенг стреля над вратата.

След почивката домакините бяха по-активни, въпреки че контраатаките на Парма продължаваха да носят опасност. В 67-ата минута Кастровили изравни след удар с глава след центриране на Далберт. След това попадение Фиорентина доминираше и влезлият като резерва Влахович имаше две възможности. При първата вратарят на гостите Сепе спаси, а при втората топката мина над вратата.

ФИОРЕНТИНА - ПАРМА 1:1