Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:1

Монако продължава напред за Купата на лигата

Отборът на Монако се класира за 1/8-финалите на турнира за Купата на лигата във Франция, след като победи с 2:1 Марсилия в най-интересния мач от тази фаза на надпреварата. “Монегаските” излязоха с много променен състав и стигнаха до успеха с попадения на Жан-Кевин Огюстен (25) и Рубен Агияр (40).
Монако беше по-добрият отбор на терена и доминираше над съперника си през почти цялото време, а гостите се “събудиха” едва в заключителните 15 минути, когато се стигна и до почетно попадение след автогол на вратаря на Монако Бенжамен Лекомт.