Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

ЦСКА-София разби Пирин при 19-годишните

ЦСКА-София U19 победи Пирин с 4:0 като гост в мач от XII кръг на Елитната група. Асен Дончев откри резултата в 17-та минута. В последните 25 минути на срещата два гола отбеляза Даниел Иванов, а веднъж се разписа Калоян Симеонов. "Червените" изиграха силен мач и пропуснаха още отлични възможности пред вратата на противника.

В първенството предстои пауза за националните отбори. Селекционерът на България U19 Ангел Стойков повика Йоан Бауренски, Асен Дончев, Христо Панчев и Християн Петров в състава, на който ще разчита по време на европейските квалификация в Анталия, Турция. Страната ни е в група с домакините, Черна гора и Армения. След подновяването на Елитната група ЦСКА-София ще приеме Черно море.