Тодор Скримов уцели страничен съдия с начален удар (видео

Националът Тодор Скримов не изигра най-добрият си двубой за своя Енисей (Красноярск) при домакинския мач срещу Газпром-Югра (Сургут), който домакините загубиха с 1:3 (21:25, 24:26, 30:28, 17:25), а българският посрещач бе сменен в третата част.

Тодор Скримов завърши със 7 точки (1 ас, 43% ефективност в атака, 9% перфектно и 30% позитивно посрещане), но предизвика много емоции по трибуните.

Салпаров спечели дербито със Скримов в Русия (видео)

В третата част при резултат 14:17 Тодор Скримов застана на начален удар и уцели страничния съдия.

По рано в двубоя пък полският диагонал на Газпром-Югра Мачей Музай атакува мощно, а топката попадна почти в главата на бившия диагонал на Монтана Кирил Клец от Енисей.