Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Шефилд Юнайтед пропусна шанса да изпревари Тотнъм (видео)

Шефилд Юнайтед и Брайтън завършиха 1:1 на "Брамал Лейн", като по този начин "остриетата" пропуснаха възможността да изпреварят Тотнъм и да се изкачат на пето място във временното класиране на Премиър лийг. Енда Стивънс даде аванс на домакините в 26-ата минута, след като отбраната на "чайките" не успя да се справи добре с един корнер пред вратата на Райън. Само три минути и девет секунди след това Нeaл Мопе сложи край на головата си суша и изравни с глава.

През втората част Оли Макбърни и Джон Флек пропуснаха добри възможности да донесат победата на Шефилд.

За Брайтън това е трето поредно равенство.
Тимът на Крис Уайлдър остава на шесто място с еднакъв брой точки с петия Тотнъм. "Чайките" са на 15-а позиция, на четири точки над зоната на изпадащите.