Янис Хаджи дебютира за Рейнджърс с победен гол

Полузащитникът Янис Хаджи, син на румънската легенда Георге Хаджи, отбеляза дебюта си за Глазгоу Рейнджърс с късен победен гол за 2:1 срещу Хибърниън в мач от шотландското първенство. Той бе точен в 84-тата минута и с този успех "сините" се доближиха на седем точки от лидера в класирането Селтик, който има и мач повече.
След мача мениджърът на отбора Стивън Джерард похвали 21-годишния Янис, който играе в Рейнджърс като преотстъпен от Генк.
"Представянето му през второто полувреме ни спечели мача. Янис е топ талант. През първата част трябваше да свиква с футбола в Шотландия, а и отнесе доста ритници. През второто полувреме обаче показа на какво е способен", заяви бившият халф на Ливърпул.

Първият гол на Янис Хаджи в Шотландия падна на рождения ден на баща му, който навърши 55 години.