ПАОК бързо взе реванш от Панатинайкос (видео)

Бивш нападател на Манчестър Юнайтед поведе Панатинайкос към победа срещу ПАОК (видео)

Преди няколко дни Панатинайкос се наложи с 2:0 над ПАОК в дербито от 22-ия кръг на гръцката Суперлига. Снощи двата тима се срещнаха отново, но вече в мач от 1-4-финалите за Купата на Гърция. Резултатът беше същият, но в полза на домакините от Солун.

Резултата откри Виейриня от дузпа в 34-ата минута. Бялата точка беше посочена за нарушение на Емануел Инсуа срещу Димитриос Пелкас, а опитният Виейриня прати Диудис в грешния ъгъл.
И след почивката домакините бяха подобрият отбор. Диего Бисесвар пропусна добра възможност за втори гол, но такъв падна в 72-ата минута, когато Фернандо Варела засече с глава центриране от фаул за крайното 2:0.