100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:6

Треньорът на Рома е отчаян от липсата на късмет

Треньорът на Рома Пауло Фонсека се оплака от липсата на късмет след загубата от Торино с 0:2 на "Олимпико" в двубоя от 18-ия кръг на Серия А. Загубата не позволи на римляните да се утвърдят на четвъртото място и да се откъснат пред петия Аталанта, който е с мач по-малко и изоставане от 4 точки.
View this post on Instagram

Tough night at the Olimpico

A post shared by AS Roma (@officialasroma) on Jan 5, 2020 at 2:15pm PST

"Отправихме 31 удара, но топката не искаше да влезе във вратата. Не казвам, че сме изиграли добър мач, но имахме много положения.
Рома отнесе звучен шамар от Торино на "Олимпико" (видео)
През първите седем минути можехме да отбележим три пъти. Дори веднъж да бяхме вкарали, мачът ставаше различен. Имах чувството, че дори и цял мач да бяхме играли перфектно, пак нямаше да се разпишем", коментира Фонсека.