Зинедин Зидан: Най-лошият мач на Реал Мадрид досега през сезона

Старши треньор на Реал Мадрид Зинедин Зидан очаквано не бе доволен след мача с Бетис от 27-ия кръг на шампионата на Испания. Белия балет загуби с 1:2 и изостава на две точки от Барселона в битката за шампионската титла в Примера дивисион.

Реал Мадрид се сгромоляса в Севиля и вдигна Барса на върха (видео + галерия)

"Това беше лош мач. Не успяхме да играем добре нито през първото полувреме, нито през второто. Направихте много грешки. Когато действате на различно ниво, нещата се усложняват.

Всичко ни липсваше, най-лошият ни мач за сезона. Нямахме достатъчно енергия, притежание на топката и агресивност. Аз съм отговорен за това.

Влязохме слабо в мача. Това може да се случи, но имате 45 минути, за да промените хода на срещата, което така и не стана. Нямам обяснение. Не обвинявам играчите. Аз съм с тях до моята смърт.

Остават ни 11 мача, ще се борим за победа в първенството. Засега имаме добър сезон. Има нещо добро и нещо лошо. Сега трябва да анализираме всичко", заяви Зинедин Зидан пред AS.