Киево - Милан 1:2

Отборът на Милан направи страхотен обрат и победи с 2:1 Киево като гост в последния мач от 9-ия кръг на Серия "А". Играчите на "росонерите" губеха с 0:1 до 81-ата минута, но след два гола с глава на Алесандро Неста втория в 92-ата минута спечелиха третия си успех за една седмица. Докамиките бяха открили в 7-ата минута след попадения на Джампиеро Пинци.

Серия А               Съдия: Бергонци Стадион: "Джузепе Меаца" Киево 1:2 Милан Голмайстори 7'   Джампиеро Пинци                 Алесандро Неста   81'         Алесандро Неста   90' Състав     Стефано Сорентино   Нелсон Дида         Сантяго Мореро   Алесандро Неста         Андреа Мантовани   Тиаго Силва         Давиде Мандели   Масимо Одо         Николас Фрей   Лука Антонини   88’     Джампиеро Пинци   Кларънс Зеедорф     80’   Микеле Марколини   Матийо Фламини         Лусиано   Андреа Пирло     85’   Мануел Йори   Алешандре Пато     65’   Ерйон Богдани   Клаас Ян Хунтелаар   59’     Серджо Пелисиер   Роналдиньо   79’ Смени 80’   Лука Ариати   Джанлука Дзамброта   88’ 85’   Симоне Бентивольо   Марко Бориело   59’ 65’   Пабло Граноче   Филипо Индзаги   79’