Уотфорд - Стоук Сити 0:1

Уотфорд победи Лестър с 2:1 в среща от 12-ия кръг на Премиър лийг. "Стършелите" сломиха съперника си с два бързи гола в началните минути на срещата. Етиен Капу откри още в 1-ата минута, а Роберто Перейра удвои в 13-ата. Риад Марез върна едно попадение от дузпа в 15-ата минута, но гостите така и не успяха да направят нищо повече в този мач.Уотфорд - Стоук Сити 0:1

Съдия: Робърт Мадли Стадион: "Викаридж Роуд" Уотфорд 0:1 Стоук Сити Голмайстори Аурелио Гомеш 29' Състав Аурелио Гомеш   Лий Грант Себастиан Прьодъл   Глен Джонсън 21’ Юнес Кабул   Марк Муниеса Мигел Бритос   Ерик Питерс Дарил Янмаат   Бруно Мартинс Инди 56’ Хосе Холебас   Чарли Адам Валон Бехрами   Джердан Шакири Етиен Капу   Жилбер Имбюла Роберто Перейра   Марко Арнаутович 82’ Нордин Амрабат   Маме Бирам Диуф Трой Дийни   Джонатан Уолтърс Смени 21’ Кристиан Кабаселе   Питър Крауч 82’ 56’ Одион Игало