Сасуоло - Рома 1:3

Отборът на Рома победи с 3:1 Сасуоло като гост в мач от междинния 10-и кръг на италианската Серия "А". Два гола за "вълците" от Рим отбеляза босненският нападател Един Джеко. Лидерът в класирането при голмайсторите в Серия "А" вече има на сметката си 10 попадения от началото на сезона. Тази вечер той бе точен в 57-ата минута и в 76-ата от дузпа, която сам изработи. В 78-ата минута точен за Рома бе и Радж Нинголан, а още в 12-ата минута Паоло Канаваро стана автор на първия гол в мача - в полза на Сасуоло.

Съдия: Антонио Дамато Стадион: "Мапеи" Сасуоло 1:3 Рома Голмайстори 12' Паоло Канаваро Един Джеко 57' Един Джеко 76' Раджа Наинголан 78' Състав Андреа Консили   Войчех Шчесни Федерико Пелузо   Федерико Фасио Паоло Канаваро   Костас Манолас Франческо Ачерби   Емерсон Палмиери 73’ Марчело Гацола   Даниеле Де Роси 79’ Клод Аджапонг   Раджа Наинголан Лоренцо Пелегрини   Алесандро Флоренци 85’ Матео Политано   Кевин Строотман 70’ Лука Мацители   Един Джеко 63’ Алесандро Матри   Стефан Ел Шаарауи 79’ Грегъри Дефрел   Мохамед Салах Смени 73’ Пол Лирола   Антонио Рюдигер 79’ 63’ Давиде Биондини   Леандро Паредес 70’ 79’ Федерико Ричи   Франческо Тоти 85’