Лион - Гингам 1:3

Лион - Гингам 1:3Отборът на Лион записа нов разочароващ резултат в Лига 1. “Хлапетата” загубиха с 1:3 от Гинган в мач от десетия кръг на френския шампионат, въпреки че на почивката водеха с 1:0. Домакините бяха доста по-актвиният тим през първата част и откриха резултата след точно изпълнена дузпа от Александре Лаказет.

Лига 1 Съдия: Антони Готие Стадион: "Стад дьо Люмиер" Лион 1:3 Гинган Голмайстори 37' Александре Лаказет Янис Салибур 46' Маркус Коко 52' Маркус Коко 77' Състав Антони Лопеш   Карл-Юхан Йонсон Рафаел да Силва   Жереми Сорбон Никола Н'Кулу   Жордан Икоко Муктар Диакаби   Марсал Максим Гоналон   Джими Бриан 89’ Мачей Рибус   Етиен Дидо Рашид Гедзал   Янис Салибур 68’ Серхи Дардер   Мустафа Диало 65’ Корентен Толисо   Кристоф Кербрат Александре Лаказет   Лука Део Максуел Корне   Маркус Коко 84’ Смени 68’ Матийо Валбуена   Бесама Санко 89’ 75’ Алдо Калюлю   Людовик Блас 65’   Александре Менди 84’