Манчестър Сити - Съндърланд 2:1

Манчестър Сити - Съндърланд 2:1Джосеп Гуардиола дебютира с трудна победа в Премиър лийг, след като Манчестър Сити надделя с 2:1 над Съндърланд на своя "Етихад Стейдиъм". "Гражданите" поведоха още в четвъртата минута след гол от дузпа на Серхио Агуеро. Играчите на Сити обаче не успяха да увеличат аванса си и в 71-ата минута Джърмейн Дефоу изравни. Домакините стигнаха до победата три минути преди края след автогол на бившия играч на Манчестър Юнайтед Пади Макнеър.                     Манчестър Сити 1:1 Съндърланд Голмайстори 4' Серхио Агуеро Джърмейн Дефоу 71' 87' Пади Макнеър Състав Вилфредо Кабайеро   Вито Маноне Бакари Саня   Юнес Кабул 80’ Гаел Клиши   Джон О'Шей Александър Коларов   Патрик ван Аанхолт Джон Стоунс   Ламин Коне 64’ Давид Силва   Доналд Лав Рахим Стърлинг   Джак Родуел Кевин де Бройне   Линдън Гууч 65’ Фернандиньо   Джърмейн Дефоу 83’ Серхио Агуеро   Фабио Борини 59’ Нолито   Дънкан Уатмор 64’ Смени 59’ Хесус Навас   Пади Макнеър 83’ 64’ Фабиан Делф   Уахби Хазри 65’ 80’ Келеши Иеанашо   Аднан Янузай 64’