Болоня - Милан 0:1

Болоня - Милан 0:1Отборите на Болоня и Милан играят при резултат 0:1 в мач от 37-ия кръг на Серия "А". Карлос Бака бе точен от дузпа в 40-ата минута. В 12-ата минута Диара от домакините бе изгонен за груба фаул срещу Рикардо Монтоливо.Гостите имат нужда от победа, за да запазят шансове за шестото място. Домакините вече си гарантираха оставането в първенството и получиха аплодисментите от пълните трибуни преди началото. Играчите на Роберто Донадони дори излязоха със своите деца.Кристиян Броки пък първа в състава от първата минута Филип Мексес. Младият Давиде Калабрия също е титуляр, а напред играят Карлос Бака и Луис Адриано.

Болоня 0:1 Милан Голмайстори Карлос Бака 40' Състав Анжело Да Коща   Джанлуиджи Донарума 72’ Даниеле Гасталдело   Филип Мексес 89’ Лука Росентини   Матия Де Шилио 80’ Хуан Камило Сунига   Алесио Романьоли Мариос Иконому   Давиде Калабрия Адам Мазина   Рикардо Монтоливо Матео Бриги   Кейсуке Хонда 83’ Франко Бриенца   Юрай Куцка 70’ Емануеле Джакерини   Хосе Маури 57’ 12’ Амаду Диавара   Карлос Бака Серджо Флокари   Луис Адриано Смени 89’ Алекс Ферари   Кевин-Принс Боатенг 83’ 80’ Антони Муние   Андреа Поли 70’ 74’ Слити Тайдер   Андреа Бертолачи 57’