Кубан - Мордовия 1:2

Кубан - Мордовия 1:2Вместо да направи решителна крачка към спасението си, Кубан се превърна в почти сигурен изпадащ от руската Премиер лига. Отборът на Станислав Манолев, който и днес не игра, загуби с 1:2 от Мордовия в дербито на аутсайдерите и само някакво чудо до края на сезона може да го остави в елита. Резервата Милан Перендия се превърна в герой за гостите, отбелязвайки победния гол в 85-ата минута. Така, отборът от Саранск записа четвърти пореден мач без загуба и се придвижи на 13-о място в класирането, а Кубан е 15-и, само с точка повече от последния Анжи.

Кубан 1:2 Мордовия Голмайстори Евгений Луценко 2' 6' Ибрахима Балде Милан Перендия 85' Състав Александър Беленов   Нукри Ревишвили Фелипе Сантана   Руслан Нахушев 54’ Роман Бугаев   Евгений Гапон Игор Армаш   Владимир Риков Шандао   Максим Тишкин 81’ Георгий Зотов   Олег Власов 62’ Аподи   Емин Махмудов 89’ Денис Якуба   Далибор Стеванович Ибрахима Балде   Павел Игнатович 46’ Максим Майрович   Евгений Луценко 75’ Йевхен Селезньов   Руслан Мухаметшин Смени 46’ Святослав Георгиевский   Милан Перендия 54’ 75’ Роман Павлюченко   Мамука Кобахидзе 89’ 81’ Георге Букур   Антон Бобьор 62’