Стоук Сити - Съндърланд 1:1

Съндърланд измъкна точка при гостуването на Стоук, но след този кръг се озова в зоната на изпадащите. Отборът на Сам Алърдайс завърши 1:1 на "Британия", след като Джермейн Дефоу изравни в 94-ата минута от дузпа. В началото на второто полувреме Арнаутович бе дал преднина на домакините. Тимът на Марк Хюз може да съжалява за изпуснатите точки, тъй като доминираше през целия двубой.Стоук Сити - Съндърланд 1:1

Съдия: Крейг Поусън Стадион: "Британия" Стоук Сити 1:1 Съндърланд Голмайстори 50' Марко Арнаутович Джърмейн Дефоу 94' Състав Якоб Хаугаард   Вито Маноне Фил Бардсли   Юнес Кабул Райън Шоукрос   Ян Кирххоф 77’ Джеф Камерън   Патрик ван Аанхолт Ерик Питерс   Ламин Коне Глен Уилън   ДеАндре Йедлин Чарли Адам   Лий Катърмол 78’ Джердан Шакири   Ян М'Вила Жилбер Имбюла   Уахби Хазри 60’ Питър Крауч   Джърмейн Дефоу 56’ Марко Арнаутович   Фабио Борини 59’ Смени 78’ Маме Бирам Диуф   Себастиан Ларсон 77’ 56’ Джонатан Уолтърс   Дънкан Уатмор 60’   Даме Н'Дойе 59’