Рома - Торино 3:2

Отборът на Рома направи невероятен обрат срещу Торино и спечели мача между двата тима с 3:2 на "Олимпико" в Рим. "Вълците" губеха мача от междинния 34-и кръг на Серия "А" с 1:2 до 86-ата минута, но тогава на терена се промени капитанът и символ на "джалоросите" Франческо Тоти. Само 22 секунди след влизането си в игра 39-годишният нападател изравни резултата, а минута по-късно "десетката" на Рома донесе победата на клуба на сърцето си с точно изпълнена дузпа.

Съдия: Джанпаоло Калварезе Стадион: "Олимпико" Рома 3:2 Торино Голмайстори Андреа Белоти 35' 66' Костас Манолас Хосеф Мартинес 80' 87' Франческо Тоти 88' Франческо Тоти Състав Войчех Шчесни   Даниеле Падели Майкон   Емилиано Морети Антонио Рюдигер   Камил Глик Костас Манолас   Никола Максимович 59’ Емерсон Палмиери   Гастон Силва 63’ 86’ Сейду Кейта   Бруно Перес Диего Пероти   Алесандро Гаци 89’ Раджа Наинголан   Джоел Оби Алесандро Флоренци   Даниеле Базели 72’ 80’ Стефан Ел Шаарауи   Хосеф Мартинес Мохамед Салах   Андреа Белоти Смени 80’ Миралем Пянич   Кристиан Молинаро 63’ 59’ Един Джеко   Джузепе Вивес 72’ 86’ Франческо Тоти   Симоне Едера 89’