Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас 2:0

Манчестър Юнайтед постигна шеста поредна шампионатна победа на "Олд Трафорд", след като спечели с 2:0 срещу Кристъл Палас. "Червените дяволи" бяха улеснени от съперника си, като още в четвъртата минута Дилейни си отбеляза автогол, въпреки че не бе притесняван от играч на Юнайтед. Малко след почивката бранителят на домакините Дармиан направи 2:0 след страхотен удар от воле.Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас 2:0

Съдия: Стадион: Манчестър Юнайтед 2:0 Кристъл Палас Голмайстори 4' Деймиън Дилейни 55' Матео Дармиан Състав Давид де Хеа   Хулиан Сперони Матео Дармиан   Мартин Кели Крис Смолинг   Пап Суаре Дейли Блинд   Ейдриън Мариапа Антонио Валенсия   Деймиън Дилейни Морган Шнайдерлин   Йоан Кабай Джеси Лингард   Чун-Йон Лий Хуан Мата   Миле Йединак Уейн Рууни   Емануел Адебайор Антони Марсиал   Бакари Сако Маркъс Рашфорд   Уилфред Заха